Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic flap barrier ] bij elkaar passen 320 producten.
IC/Identiteitskaartrfid Turnstile de Barrièrepoort van de Toegangsbeheer Automatische Klep
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |
Van de de Barrièrepoort RS485 van de antiklem de Automatische Veiligheid Brushless Aandrijving
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W200*H1000mm |
Turnstile van de roestvrij staal Elektropoort het Toegangsbeheersysteem van de ingangsvingerafdruk
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,6 tweede |
Toegangscontrole Beveiliging flap gate barrière Automatische draaibanden met Qr code reader
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Binnenshuis buiten |
Intelligente Automatische de Barrièrepoort van de Veiligheidsklep onder het Werk van 220V/110V-Macht
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Gevangenis Twee Turnstile van de Passageklep de Deur Hoge Veiligheid van het Poort Automatische Glas
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 and RS485 Communication Interface and 2-Way Operation Direction
| Access control: | RFID Card, IC, ID card, barcode |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
Half Turnstile van de Hoogte Draagbaar Veiligheid Poortslot 304 SS met Rfid-Muntstukkenacceptor
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Van de Hoogterfid van de ingangsuitgang Halve het Toegangsbeheerturnstiles voor Bouw van het Bureau de Universitaire Bureau
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Smart jat de Poorten van de Kaarten Gecontroleerde Toegang voor de Ingang van het het Hotelbureau van de Stadionclub
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Nettogewicht: | 80 kg |

