Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Voertuig Antiterrorist Hydraulic Road Blocker voor Overheid, Gevangenis, Militair Gebied
| Grootte: | Norm: L 2500* W 920* H 760 mm, kan ook douanelengte zijn overeenstemmend de plaatssituatie |
|---|---|
| Beschermingsrang: | IP54 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
De gele hoge van het het Parkerenslot van de Veiligheidsauto Klem van het het Voertuigwiel, A3-Materiaal
| Verpakkingslijst: | 760*300*180mm |
|---|---|
| Netto gewicht: | 9,5 kg |
| Materiaal: | koudgewalst staal, hoornvlies van het staal het beschermende silicone |
Klem van het het wielslot van weer de Bestand Vrachtwagens Grote/op zwaar werk berekende wielklem
| Materiaal: | Koudgewalst Staal |
|---|---|
| Netto gewicht: | 7,2 Kg |
| Brutogewicht: | 7,5 kg |
Van de de Luxeschildwacht van Ministeries van de de Kioskdouane de Grootte en de Kleur
| Grootte van product: | (120*150*240cm) kan worden aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal/kleurenstaal |
| Kleur: | volgens de eis van cliënten |
De betrouwbare doos van de de tuinschildwacht van het Staalkader Openlucht, Prefabwacht House
| Grootte van product: | 2000*1800*2400 (douane) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 het staal van roestvrij staal/color |
| Kleur: | Roestvrij staalkleur |
De muur zette de Antistatische Esd Stijl van de de Controleurstribune van de Polsriem voor Fabrieksingang op
| Accessoires: | Polsband, rechter- en linkerschoen |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Roestvrij staal Geautomatiseerde de Vingerafdrukrs485 Communicatie van het Poortsysteem Interface
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Thermisch Kanaal 900mm 0.6S-de Voetbarrière van de Taillehoogte
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |
|---|---|
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
Acryl de Barrièrepoort 40person/Min van de Glasss316 0.6s Klep
| Type: | enkelkern- of dubbelkern-eenheid |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (Schuilplaats), -10-70°C |
| Certificering: | CE |
SUS304 van het de Poortgezicht van de klepbarrière de Erkenning van de de Vingerafdrukcode voor Geschiktheidscentrum
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 mm |
| Voeding: | AC220V/110V, 50/60Hz |

