Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ fare collection system ] bij elkaar passen 43 producten.
De voet Intrekbare van de de Poortvingerafdruk van de Klepbarrière Dubbele Beweging voor het Ziekenhuis
| Sollicitatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Volledige Automatische RFID-Turnstile 90CM die wijd voor Veiligheid overgaan
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | < 40 persoon/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm, of langer, kan op maat gemaakt worden |
De multifunctionele Klepturnstile Poort van de de Veiligheidsscanner van het Poortgezicht Erkende Toegangsbeheer
| Sollicitatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Waterdichte Schommelingsturnstile Poort met Gezichtserkenning SUS 304 het Glijden Stijl
| Hoogte glazen hek: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, minder dan 1 m |
|---|---|
| Type: | Hogesnelheidspoort in glijdende stijl |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Auto de Barrièrepoort IP54 35 Personen Min For Gym Club Company van de het Terugstellenklep
| Garantie: | 1 jaar gratis garantieservice |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Productnaam: | Automatisch half turnstile toegangsbeheer voor gymnastiek |
Turnstile van de de Taillehoogte van het halToegangsbeheer Duidelijke Vleugels Optische Turnstile Fabrikanten
| Applicatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Office Access-Controleturnstiles 60cm Turnstile van de de Klepbarrière van de Passagebreedte
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Turnstile van de antisprong Gezichtserkenning van de het Glasschommeling van de Gymnastiekhoge snelheid de Barrièrepoort
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Volautomatische metalen valarm slagboom 304 roestvrij staal voor gehandicapten
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Hoge veiligheid optische tourniquets Gezichtsherkenning Toegangscontrole Swing Barrier Gate
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |

