Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Op zwaar werk berekende Automatische Optische Turnstiles Turnstile van de Snelheidspoort voor Hoge Beëindigenscènes
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Volautomatische metalen valarm slagboom 304 roestvrij staal voor gehandicapten
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
QR Code/NFC-Turnstile de Lezer AI Facial Recognition Turnstile van de Barrièrepoort RFID
| Maat: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
RS485 TCP IP Guest Management Entrance Gate Venue Turnstile voor sportschool
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Biometrische Vingerafdrukrfid Turnstile de Bureaubouw Glasturnstile Deur
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Automatische Turnstile van de Temperatuurmeting Veiligheidssystemen voor het Ziekenhuis
| Applicatie: | Buiten, Kantoor\School\Luchthaven\Subway |
|---|---|
| Grootte van product: | hoog 1450mm |
| Deurmateriaal: | Staal |
SS304 Veiligheid Toegangscontrole Beheer Flap Barrier Gate Turnstile Security Gate Voor treinen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Geleide Lichte RFID-van de de Poort Infrarode Schommeling van SecuritySwing van de Veiligheidstoegang Voet de Poortbarrière
| Productnaam: | Swingbarrier voor voetgangers |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
Optische van de de Barrièrepoort van de Sensoren0.6s Intrekbare Klep Antitailgating
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
Smal Turnstile van de de Snelheidspoort van Hal Dubbel Motoren Digitaal het Toegangsbeheersysteem van de Schommelingsbarrière
| Doorgangssnelheid: | 40 personen/min (normaal open) |
|---|---|
| Front LED-scherm: | Kan worden aangepast |
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |

