Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
De barrière rfid lezer Turnstile van Turnstyle van de Toegangsbeheertaille Hoge voor School of het Ziekenhuisingang
| Invoeren: | 100V~240V |
|---|---|
| Kleur kleppaneel: | rood, blauw, zwart of transparant |
| Jat Kaart: | Twee manieren |
Biometrische de driepootturnstile van de functie rollende poort met teller in roestvrij roestvrij staal
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,2 tweede |
De voetpoort van de de Schommelingsbarrière van de Verkeers Draagbare ingang
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Groothandel Fabrieksprijs Buitenwaterdicht Swing Barrier Gate met Qr Code Reader
| Toegangscontroletype: | Vingerafdruk, RFID-kaart |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
Turnstiles van de douane Halve Hoogte LCD het Scherm Openlucht de ErkenningsToegangsdeur van het Reclamegezicht voor Parkereningang
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
4 van het de Temperatuurgezicht van de passagesteeg de Opsporingsesd de Poort van de Klepbarrière
| Type: | enkelkern- of dubbelkern-eenheid |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (Schuilplaats), -10-70°C |
| Certificering: | CE |
RFID-lezer Tcp / Ip Flap Barrier Gate Indoor Outdoor
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Binnenshuis buiten |
Intelligent Flap Turnstile with RFID Interface 304 Grade Stainless Steel IP54 Protection for 30-40 Persons per Minute
| Humidity: | ≤95% no condensation |
|---|---|
| Temperature range: | -15°C-75°C |
| Transit speed: | 30-40 persons per minute |
Turnstile van de de Taillehoogte van het halToegangsbeheer Duidelijke Vleugels Optische Turnstile Fabrikanten
| Applicatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Van de de Premiekwaliteit van de openbare gebouwenhal turnstiles van de de Buistype gehandicapte toegang prijs
| Productnaam: | Kleur stalen wachthuisje |
|---|---|
| Grootte van product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Materiaal: | Kleurstaal |

