Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Hoge beveiliging gezichtsherkenning Swing Barrier Gate Fast Speed 304 roestvrij staal
| Frequentie: | 50Hz of 60HZ |
|---|---|
| Vochtigheid: | 0-95% |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
ESD Polsriem/Schoeiselmeetapparaat met LCD het Scherm, Automatische Turnstile, Kaartlezer
| Pedaal afmeting: | (B)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| Rechter schoeneninstelling: | 750kΩ-35MΩ |
| Instrumentafmetingen: | (B)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
Unieke turnstiles van het Toegangsroestvrije staal, voetturnstile poort Anti achteruitgaand
| Productnaam: | Turnstile van de toegangsdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Openlucht Duurzame Theftproof-Vingerafdrukturnstile Barrièrepoort 304 Roestvrij staal
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | software en systeem voor vingerafdrukcontrole |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
De Barrièrepoort van de roestvrij staal Intrekbare Klep, Bi richting MultiToegangsbeheerturnstiles
| Productnaam: | 304 turnstile van SUS tripiod |
|---|---|
| toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
De Driepootturnstile van het douaneroestvrije staal de Poortbarrière van de Poortsnelheid voor Openbare Hal
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Elektrische van het de Poortmechanisme RFID van de Klepbarrière Turnstile van het het Roestvrije staalToegangsbeheer Poort
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Binnen/Openlucht Dubbel Wing Pedestrian Turnstile Gate 900mm het Materiaal van het Breedteroestvrije staal
| steeg: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Type: | Halfautomatisch/Volledig Automatisch/handboek |
Toegangscontrole Volle hoogte draaibank Smart Counting roestvrij staal Voor busstation
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Van de het Roestvrije staaldaling van de bureauingang het Wapenrfid Turnstile met 600mm Passagebreedte
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Type: | Één Wapenturnstile Poort |

