Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 418 producten.
Turnstile van de veiligheidsklep PoortToegangsbeheer met LCD de Lezersnfc Lezer van het het Schermqr code
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Turnstile van Android ESD Poortsysteem de Pols van de Tabletcombo van het 8 Duimtouche screen/Voetpedaal
| Naam van het product: | Combo Esd tourniquet poortsysteem |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
304 roestvrij staal glas draaiend volledig hoog draaiknop dubbelkanaal gym hek vergrendelingssysteem beveiligingsgraad
| Productgrootte: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
De bouw van Turnstile van de de Snelheidspoort van de Fabrieksingang Automatische onder van 240 volt
| Grootte van product: | 1400 x 65 B x 1000 mm |
|---|---|
| Netto gewicht: | 80 kg |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal /316 roestvrij staal (op maat) |
Voetrs485-Veiligheidsstreepjescode/Qr-Codescannerturnstile voor Toeristengebied, Museum, Bioskoopingang
| Productnaam: | De Scannerturnstile van de Qrcode |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Het werk voltage: | AC220/110 ±10%V 50±10%HZ |
Dubbele Biometrische Turnstile van de Kernvingerafdruk Poort, Snelle de Barrièreturnstile van de Pasklep met Software
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
Half Turnstile van de Hoogte Draagbaar Veiligheid Poortslot 304 SS met Rfid-Muntstukkenacceptor
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Laboratorium/Fabrieksesd Turnstile 8 Duimlcd Monitor Ingebouwde Computer
| Productnaam: | Esd Meetapparaatturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Toebehoren: | Pols-riem, juiste en linkerschoen |
De Poortesd van het Toegangsbeheersus304 IP54 ESD Meetapparaat Turnstile Systeem
| Productnaam: | Esd Turnstile Poortsysteem |
|---|---|
| Monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
Ga Uitgangsrfid Kaart/Vingerafdruk/ESD de Barrièreturnstile van de Meetapparaatklep Automatische Controlesysteem in
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |

