Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Turnstiles van het veiligheidsToegangsbeheer Richting Één van Bi de Driepootturnstile van de Steeg half Volledige Hoogte
| Productnaam: | Turnstile van de Toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Materiaal: | 304# roestvrij staal |
| Richting: | Bi-richting (kan worden geplaatst) |
Turnstile van de de telefoon apps Driepoot van de taillehoogte Mobiele Poort, de bureaubouw turnstile veiligheidspoorten
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | Passagebreedte: ≤600 mm |
| Type: | turnstile van de drie wapendriepoot |
Dubbele RFID-Kaartlezer Tripod Turnstile Gate, de oplossingen van de ingangscontrole
| Huisvestingsmateriaal: | standaard304#-roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
Motor van de de Poort24v Borstel gelijkstroom van de onaanraakbare Handicapturnstile Cilinder de Automatische Barrière
| Productnaam: | Automatische schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | zuildiameter 168 mm, hoogte 1000 m |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Bevindende Volledige Automatische van de Poortrfid van de Klepbarrière de Kaartlezer Security Metal Detector
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Half Turnstile van de Hoogte Draagbaar Veiligheid Poortslot 304 SS met Rfid-Muntstukkenacceptor
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Hoge Turnstiles van de Veiligheids Halve Hoogte Antistaart met de Cameravingerafdruk van de Gezichtserkenning
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Turnstile van de veiligheidssnelheid de Erkenning van het Poortgezicht/RFID-veiligheidsToegangsbeheer
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Turnstile van Android ESD Poortsysteem de Pols van de Tabletcombo van het 8 Duimtouche screen/Voetpedaal
| Naam van het product: | Combo Esd tourniquet poortsysteem |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Intelligente RFID-Turnstile van de Kaartklep van de de Vingerafdrukschommeling van de Poorthoge snelheid de Barrièrepoort
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W200*H1000mm |

