Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Hydraulisch Blocker van de de Barrièreweg van Controleauto's Systeem met Roestvrij staal 304
| Beschermingscijfer: | IP54 |
|---|---|
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
| Communicatieafstand: | ≤ 1200 m |
Bi-van de de Barrièrepoort van de Richtingsdriepoot de Veiligheid van het de FabrieksToegangsbeheer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
304 Roestvrijstalen Flap Barrier Gate 1200x300x1000mm NFC RFID Toegang
| omschakelingsvoeding: | AC220 ± 10%V 50Hz of AC110 ± 10%V 60Hz |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Maat: | 1200 * 300 * 1000 mm |
51cm Intelligente Voet de Barrièrepoort van de Wapensus304 IP54 ESD Poort
| Naam van het product: | Voetgangersgrenspoort |
|---|---|
| Materiaal: | SS304 |
| Beheerssoftware: | - Ja, dat klopt. |
Biometrische de Barrièrepoort van de Erkenningsdc24v Klep voor Metropost
| Type: | enkelkern- of dubbelkern-eenheid |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (Schuilplaats), -10-70°C |
| Certificering: | CE |
CE-goedgekeurde snelle draaihek met RFID QR-codelezer
| DIMENSIE: | 1200(L)*300(B)*1000(H)MM |
|---|---|
| Werkkracht: | AC 110V / 60HZ |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
4 van het de Temperatuurgezicht van de passagesteeg de Opsporingsesd de Poort van de Klepbarrière
| Type: | enkelkern- of dubbelkern-eenheid |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (Schuilplaats), -10-70°C |
| Certificering: | CE |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Stroomtarieven: | 35 of 40 personen per minuut |
|---|---|
| Schuifsnelheid: | 0,6 Tweede |
| Stroomvoorziening: | AC 100-240V |
Acryl de Barrièrepoort 40person/Min van de Glasss316 0.6s Klep
| Type: | enkelkern- of dubbelkern-eenheid |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (Schuilplaats), -10-70°C |
| Certificering: | CE |
Thermisch Kanaal 900mm 0.6S-de Voetbarrière van de Taillehoogte
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |
|---|---|
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |

