Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
De Driepootturnstile van het roestbewijs de Poort verzet tegenzich aan Extern vernietigt voor Woon, Gymnastiek
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De biometrische Barrière van de Toegangsbeheerklep, Volledige Automatische Barrièrepoort voor Bibliotheek/Theater
| Naam: | Barrièrepoort voor Bibliotheek |
|---|---|
| grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
Lange de Barrièrepoort van de levensduurschommeling, de Poortsystemen van de afstandsbedieningsnelheid met het wijzende op systeem van IRL
| Productnaam: | Lange de barrièrepoort van de levensduurschommeling met het wijzende op systeem van IRL in afstandsb |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Openluchtturnstile van de ingangsdriepoot Poort met muntstuk operater/RFID-streepjescode
| Productnaam: | Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Autoschommelingsturnstile Richting Gehandicapt de Toegangscontrolemechanisme van Barrière Openluchtbi
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
304 Automatische de Systementurnstiles Speedlanes van SUS met Streepjescodelezer Identification
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Roestvrij staal 304 ESD draaistor met 24 maanden garantie en 1200*280*1000 mm afmetingen
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Dimensie: | 1200*280*1000 mm |
| Werktemperatuur: | -10 ℃ ~ 70 ℃ |
Roestvrij staalhoogtepunt - autorfid-Turnstile de Barrièrepoort van het Dalingswapen voor School/Bibliotheek/Theater
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 165mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Type: | Wapen van de Toegangsbeheer het Automatische Daling |
| Grootte van productCommunicationhaven: | RS485, TCP/IP |
Turnstile van het het Kaartjesbeheer van de Barrière Elektronisch Toelating Gebaseerd het Toegangsbeheersysteem Web
| Productnaam: | Turnstile met ticketbeheersystemen |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 220~240 V (AC) |
| De richting: | een- of dubbelrichting voor optionele |
Barcode Qr-code Tripod toegangscontrole draaibanden
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Finish: | Geborstelde Oppervlakte |
| Dimensie: | L1200 x W280 x H1000mm |

