Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
SUS 304 RFID kaartlezer Flap Barrier Gate Access Control Fingerprint Access Control Flap draaibanden
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
waterdichte openlucht biometrische elektromagnetische turnstile van de ingangstoegang taillepoort, dwarspolenbarrières
| Grootte van product: | 400*500*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Voeding: | AC 110 ~ 240 volt |
App Turnstile van de Code de Scanner Gecontroleerde Metro Roterende Poort van de het Wapenbarrière van Dalingstype drie
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
Geborsteld van de Poortqr van de Roestvrij staal Volledig Hoogte van de de Codescanner Voet het Kanaalbeheer
| Productgrootte: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Doorgangsbreedte: | 60 cm (of op maat gemaakt) |
304 RVS draaihek met gezichtsherkenning
| Passagesnelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Breedte van het kanaal: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
Turnstile van de Toegangsbeheerrs485 SS304 0.6s Schommeling Barrière
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Office Swing Turnstile Gate Gezichtsherkenning Toegangscontrolesysteem Swing Barrier Gate
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W120*H1000mm |
Semi-automatische heup-hoogte draaikruis
| Productnaam: | Turnstile van de Toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Vingerafdrukesd Streepjescode identiteitskaart/IC-de Driepootturnstile van Rfid van het KaartToegangsbeheer voor Metropost
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De semi Automatische Turnstiles van het DriepootToegangsbeheer Motor van de Schokabsorptie Met geringe geluidssterkte
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Wapenbreedte: | 510 mm |

