Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Zware Turnstile van de Stroom Elektronische Klep de Barrièregelijkstroom Brushless Motor van de Veiligheidspoort
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Van de Lezersflap barrier gate van de Rfidkaart de Veiligheids Programmeerbare Turnstiles voor Bibliotheeksysteem
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Applicatie: | Gezichtsherkenning, ticketstation, kantoor, enz. |
Turnstiles van de douane Halve Hoogte LCD het Scherm Openlucht de ErkenningsToegangsdeur van het Reclamegezicht voor Parkereningang
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
8 duimlcd Monitoresd Turnstiles van het Poortroestvrije staal voor Laboratorium/Facotry
| Productnaam: | esd turnstile |
|---|---|
| monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
8 duim 304 Roestvrij staalesd ESD van het PoortToegangsbeheer Meetapparaatpoort
| Naam van het product: | ESD Turnstile Poortsysteem |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van antiverbrijzelings Optische Speedlane Hoge Beëindigenrfid Turnstile voor Stadion
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Anti-achterklep Full High Security Turnstile Gate Double Lane Entry System
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
De passage Gecontroleerde Poort van de Schommelingsbarrière met Mifare-Kaartlezer And Software
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière met Mifare-Kaartlezer |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Lichte van de de pijlerdeur van de plichts visuele identificatie van de het ontwerp verre snelheid Turnstiles van de de veiligheids Halve Hoogte met ingangsscanner
| Toegangscontrole: | barcodescanner, gezichtstemperatuurdetectie |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min. (IC-kaart) |
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |
RFID-de Ingangsturnstiles van Lezerssecurity full auto de Controle van de de Systemenstreepjescode van de Hoge snelheidspoort
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200/1400*300*1005mm |
| Netto gewicht: | 65Kg |

