Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
LEIDENE de richtingrfidturnstile van bi poort van het barrièremechanisme voor museum
| Productnaam: | Het mechanismepoort van de de LEIDENE tweerichtingsklepbarrière van RFID voor de bureaubouw museum |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
Turnstile van de drie Wapendriepoot Poort
| Woningmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | ≤600 mm |
| Uitgangssignaal: | standaardrelaissignaal |
Smart Card-Turnstile Elektrische Intrekbare Barrièrepoort IP54 met RFID-Interface
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Drie Stegen 2250mm de Volledige Hoogteturnstile in tegenovergestelde richting Geleide Scanner van het Poort Biometrische Gezicht
| Productgrootte: | 4100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
Halve de Veiligheidsturnstile van Hoogtebi Richtingpoort met Kaartlezer
| Applicatie: | kantoorgebouwen, lobby, sportschool, bank, overheid etc. |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 60 tot 120 cm |
| Productgrootte: | 140 ((L) * 20 ((W) * 100 ((H) CM |
De Poortesd van het Toegangsbeheersus304 IP54 ESD Meetapparaat Turnstile Systeem
| Productnaam: | Esd Turnstile Poortsysteem |
|---|---|
| Monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
500mm - 600mm de Driepootturnstile van de Passagebreedte Poort AC110 - 240V-Voeding
| Doorgangssnelheid: | 30 ~ 40 personen/min |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | roestvrij staal 304/316 |
Van de het Roestvrije staalrfid Kaart van de veiligheidscontrole de Schommelingsturnstile, Elektrische de Schommelingspoort van Rfid
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Kaartschommeling |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 150kg/pair |
De Poort van de lezersbaffle flap barrier van de Qrcode, Gymnastiek/stadionturnstile poortsystemen
| Productnaam: | Van de de codelezer van Qr van de alarmfunctie de barrièrepoort van Baffle Flap voor Gymnastiektento |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Van de de Klepbarrière van de veiligheidsingang de Poort/de Vingerafdruk volledige hoogteturnstiles
| Productnaam: | Van de de Klepbarrière van de veiligheidsingang de poortbarrière in de afstandsbediening van RFID en |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
| Het werk Beweging: | DC24V solenoïdeklep |

