Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Van de het Roestvrije staal Tweerichtingsklep van de taillehoogte de Barrièrepoort, RFID-Barrière van de Auto de Automatische Klep
| Productnaam: | 304 Staineless-de Barrièrepoort van de Staalklep |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
Poort van de de Klepbarrière van de ingangsuitgang de Openlucht, Automatische Waterdichte Klepbarrière voor Uitgangsopkomst
| Naam: | De openluchtpoort van de Klepbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
Muntstuktoegang en de barrièrepoort van de Streepjescodeklep van het beheersysteem van de bezoekeretikettering
| Productnaam: | Muntstuktoegang en de barrièrepoort van de Streepjescodeklep van het beheersysteem van de bezoekeret |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De intrekbare Poort van de Klepbarrière in het beheersysteem van de schokbrekerbezoeker
| Productnaam: | Poort van de toegangsbeheer de intrekbare klep in het beheersysteem van de schokbrekerbezoeker |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Brutogewicht: | 110KG |
De Poort van de lezersbaffle flap barrier van de Qrcode, Gymnastiek/stadionturnstile poortsystemen
| Productnaam: | Van de de codelezer van Qr van de alarmfunctie de barrièrepoort van Baffle Flap voor Gymnastiektento |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
De auto verandert de Schommelingsturnstile van Veiligheidsrfid de Motor van de de Detectorgelijkstroom 24V Borstel van Flexiable IRL van plaats
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De semi Barrière van de de Veiligheids Voetschommeling van Automatische Controlepassager RS485/TCP/IP Interface
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Het supermarktmuntstuk stelde RFID-Turnstile met alarmfunctie en het terugstellenfunctie in werking
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktrfid schommeling met alarmfunctie en het terugstellenfunctie |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Intelligente Gang door Één Wapenturnstile, Volledige Automatische Turnstile voor Bank
| Toepassing: | indoor&outdoor |
|---|---|
| Type: | Één wapenturnstile poort |
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 165mm (w) * 1000mm (h) |
De Poort van de de Klepbarrière van de borstelmotor voor Bureau/het Ziekenhuis die Automatische Systementurnstiles bouwen
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Het werk voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |

