Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Ce Goedgekeurde de Barrièrepoort van de Alarm Intrekbare Klep, toegangsbeheerbarrière met de Sensor van IRL
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280/1480*370*1070mm |
Van de het Roestvrije staaldaling van de bureauingang het Wapenrfid Turnstile met 600mm Passagebreedte
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Type: | Één Wapenturnstile Poort |
De openluchtpoort die van de Klepbarrière Functie van de het Stadion de Antival van de Kaartstreepjescode jatten
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Smart jat de Poorten van de Kaarten Gecontroleerde Toegang voor de Ingang van het het Hotelbureau van de Stadionclub
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Nettogewicht: | 80 kg |
DC24V automatische de Poort/turnstile van de Klepbarrière ingangssystemen met Steeg Twee voor Metro
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280/1480*370*1070mm |
Automatische Turnstile van de de Poortklep van de Klepbarrière met Vingerafdrukkaartje of IC-Kaart
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Tijd om na macht te werken: | 3 seconden |
Bluetooth-Barrières van de Afstandsbediening de Automatische Boom 3~6 Meter Facultatieve Boom en IP 54 Veiligheid
| Productnaam: | Opvouwbare slagboompoort |
|---|---|
| Staaftype: | Rechte/opvouwbare/verbindende/uitschuifbare stang |
| Grootte van product: | 340*280*1000 mm |
Autoturnstile van het Toegangsbeheersysteem Volledige Hoogte, Veiligheids Openluchtturnstile Poort
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400mm (l) * 300mm (w) * 1000mm (h) |
| Pakketgrootte: | 1280/1480*370*1070mm |
Glijdende turnstiles van de Schotveiligheid met het alarmerende materiaal en richtings wijzen op
| Productnaam: | Glijdende de barrièrepoort van de Schotschommeling met het alarmerende materiaal en richtings wijzen |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Kaart/Polsbandenlezer Electronic Turnstile Door 304 Roestvrij staaldouane
| Verenigbaar: | RFID-lezer en vingerafdruklezer, munttoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD-testertoegangs |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1510*380*1080mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |

