Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ road blocker system ] bij elkaar passen 99 producten.
De Prefabwacht House With Enough van de veiligheidspolitie binnen Ruimte en Volledig Materiaal
| Productnaam: | De Doos van de politieschildwacht |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200x1500x2400mm 1500x1500x2400mm 1500x1700x2400mm 1800x1800x2400mm 1700x2000x2400mm 2000x2000x2400m |
| Materiaal: | Kleurenstaal/Roestvrij staal |
De moderne Stijl paste Doos de Met hoge weerstand van de Staalschildwacht voor hoogste-Ranghotel/Gebouwen aan
| Productnaam: | De Doos van de roestvrij staalschildwacht |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200x1500x2500mm, 1200x2000x2500mm, 1400x2000x2500mm 1400x2200x2500mm, 1600x2400x2500mm, 1600x2800 |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
De aangepaste Doos van de de Politieschildwacht van de Veiligheidsoverheid 20 Jaar Leven
| Productnaam: | Politiecabine |
|---|---|
| Grootte van product: | 1800x1800x2500mm 1800x2000x2500mm 2000x2000x2500mm 2000x2500x2500mm |
| Materiaal: | Aangemaakt Glas |
Van het de wachthuis van de tolcabine de Gemakkelijke Installatie, Veiligheidsagent Booths
| Productnaam: | De Tolcabine van de schildwachtdoos |
|---|---|
| Materiaal: | kleurenstaal |
| Leven: | Meer dan 20 Jaar |
Van de het Verkeersbarrière van het parkerensysteem de Automatische doos van de de schildwachtveiligheid voor Rfid-DeurToegangsbeheer
| Productnaam: | De Doos van de roestvrij staalschildwacht |
|---|---|
| Leven: | Meer dan 20 Jaar |
| pakket: | Bubble+ de uitvoerkrat |
Roestvrij staal modulaire kiosk, de Winkel van Wachthouse layout container
| Productnaam: | de doos van de staalschildwacht |
|---|---|
| Grootte van product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Materiaal: | kleurenstaal |
Modieuze de Doostol van de Vormschildwacht, Kaartjescabine 3 machtscontactdoos
| Productnaam: | de doos van de staalschildwacht |
|---|---|
| Grootte van product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Materiaal: | kleurenstaal |
Afgeworpen de schildwacht van het roestvrij staalkader/Prefab Beweegbare het huispost van de Horlogeschildwacht
| Productnaam: | De schildwachtdoos van het kleurenstaal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Mobiele de Schildwachtdoos van Prafab van het kleurenstaal voor Politie Werkend Bureau, Elektriciteit, Licht
| Productnaam: | Schildwachtdoos voor politie |
|---|---|
| Grootte van product: | 1.5*2*2.4M (of aangepaste grootte) |
| Materiaal: | kleurenstaal |
Lange Managemeny-de stijltuin van de Controle Openbare die schildwacht met Ellipsvorm wordt afgeworpen
| Productnaam: | Openbare Schildwachtdoos |
|---|---|
| Grootte van product: | 1300*2600*2800 |
| Materiaal: | 304Stainless staal |

