Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ road blocker system ] bij elkaar passen 99 producten.
DC12v 70Ah 30M Reomte Indoor/het Openluchtautoparkeren sluiten 3 tot 4 Maand Navulbaar
| Naam van het product: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 630*160*80mm |
| Gewicht: | 10.5 kg |
Het waterdichte Slot van de het Parkerenbarrière van de Afstandsbedieningauto met A3-Staal aan Garage
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 61*51*9cm |
| Gewicht: | N.W: 14.5kg G.W15kg |
De binnensloten van het Autoparkeren, het apparaten 5-6s Werkende Tijd van het parkerenslot, Goedgekeurd Ce
| Productnaam: | de sloten van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 64*19*9.5cm |
| Gewicht: | N.W 12.5kg G.W 13kg |
Het antibotsings Waterdichte Autoparkeren sluit Zonne Aangedreven Met lange levensuur
| Productnaam: | Het op zwaar werk berekende slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte van product: | 460 *460*75mm |
| Batterij: | 6V 7AH |
De zonne en Op batterijen Sloten van het Autoparkeren, Ver parkeerplaatsslot
| Productnaam: | Het op zwaar werk berekende slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte van product: | 460 *460*75mm |
| Batterij: | 6V 7AH |
Gereserveerd Intelligent Anti-diefstal de Douaneembleem van het parkeerterreinslot, 450*450*65mm
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 450*450*65mm |
| Gewicht: | N.W 9,5 kg |
Waterdichte afsluitbare meerpalen voor parkeerterreinen, DC12V-het apparaat van het parkerenslot
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Inputvoltage: | Gelijkstroom 12V |
| Gewicht: | N.W: 14.5kg |
A3 van het de Positieslot van de Materialenauto de Ruimtespaarder en het Vouwen van Slot 12V 7AH
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Inputvoltage: | Gelijkstroom 12V |
| Gewicht: | N.W: 14.5kg |
Auto het Parkerensloten van de Afstandsbedieningauto, Zonne Automatisch het Parkerenslot van de Parkeerplaatspositie
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 450*450*65mm |
| Gewicht: | N.W 9,5 kg |
De Beschermer van de autoparkeerplaats, de Reserveslot van het afstandsbedieningparkeren
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| (Vlakke) afmetingen: | 640mm L X 165mm W X 85mm H |
| Gewicht: | 11 |

