Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Van de de Klepbarrière van de veiligheidsingang de Poort/de Vingerafdruk volledige hoogteturnstiles
| Productnaam: | Van de de Klepbarrière van de veiligheidsingang de poortbarrière in de afstandsbediening van RFID en |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
| Het werk Beweging: | DC24V solenoïdeklep |
De gecontroleerde toegangsturnstiles van de afstandsbedieningveiligheid met het intrekbare wapen van IRL
| Productnaam: | De barrière van de de barrièrepoort van de afstandsbedieningrfid Klep met het intrekbare wapen van I |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Snelle de barrièrepoort van de Snelheids automatische schommeling voor postluchthaven en Geschiktheidsgymnastiek
| Productnaam: | Snelle de barrièrepoort van de Snelheids automatische schommeling voor postluchthaven en Geschikthei |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
50HZ Toegangsbeheerturnstile veiligheidspoorten met Infrarode Stralenrs485 Interface
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Transmissie: | Alle-elektrische mechanisch |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
De Hoogteturnstile van de veiligheidstaille Barrièrepoort voor Toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Turnstile van Sliding Speed Gate van de Rfidlezer met Vingerafdruk
| Type: | enige kern of dubbele kern, hoge snelheidspoort |
|---|---|
| Open Tyle: | Glazen schuifobstakel |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Van de Veiligheidspoorten Bidirectionele RFID van Ce Voetturnstile van de de Erkennings Volledige Hoogte Gezichts
| Productgrootte: | 3100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
8 inch LCD scherm ESD draaihek systeem met voetpedaal en polsband
| DIMENSIE: | L1200/1400xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Stainless Steel Speed Gate Draaibord met RFID 0.2s Barrier Time
| Communicatie -interface: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2s |
| Barrièregehalte tijd: | 0,2s |
De antiluchthaven leidde de Biometrische Turnstile van de Staartveiligheid Barrière Vertoning voor School/Hotel
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

