Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Turnstile van de de Snelheidspoort van de hotel Zilverachtige Schommeling Binnen/Openlucht Waterdichte Barrièrepoorten
| Productnaam: | De Poort van de schommelingssnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG |
Van de de Klepbarrière van TCP IP van de de Poorttaille Tweerichtings Turnstiles van het de Hoogteroestvrije staal
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
Van de het bureauingang van Ce automatische de poortveiligheidssystemen in al elektrische mechanisch
| Productnaam: | De slimme gang van de de poort dubbele Steeg van de schommelingsbarrière met de kaart/de vingerafdru |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Openlucht Duurzame Theftproof-Vingerafdrukturnstile Barrièrepoort 304 Roestvrij staal
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | software en systeem voor vingerafdrukcontrole |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Digitale de Erkenningsturnstile van het 7 Duimgezicht de Poortturnstile van de Toegangsbeheerhoge snelheid
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Automatisch Veiligheids Draaiend Turnstile Enig Steeg Biometrisch Toegangsbeheer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
ESD Toegangsbeheerturnstile RS485 met Vingerafdruk/Kaartjes/Kaartlezer
| Beschermingsniveau: | IP54 |
|---|---|
| rijstrookbreedte: | 550~900mm |
| Levensduur: | 5 miljoen keer |
Automatische toegang snelle poort draaibank RS485 35-40 Persoon / minuut voor kantoorgebouw openbare plaats
| Naam van het productMethode van controle: | Snelheidspoort |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paren afhankelijk van lengte |
| Type: | Volledig automatisch |
Roestvrijstalen Flap Barrier Gate 550-600mm Doorgang met ESD Tester
| Doorgangsbreedte: | 550mm600mm |
|---|---|
| Snelheid: | 30-40 personen/min |
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
Draaipoort met gezichtsherkenning RFID 20K database DC12V 5W
| Communicatie -interface: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2s |
| Toegangscontroletype: | Gezichtsherkenning, RFID -kaart |

