Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
De antiroestss304-Barrière van Autogate van het TourniquetToegangsbeheer met QR Code
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W120*H1000mm |
Professionele Gezichtsturnstile Veiligheidssystemen, de Machine van de Vingerafdrukopkomst
| Gezichtscapaciteit: | 400 (1:N) |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit:: | 2000 |
| Logboekencapaciteit: | 100.000 |
Koppeling Antipassback 4 van de het Configuratieschermraad van de Deurentoegang Verre Open het Webserver
| Kaartcapaciteit: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID/IC-kaart, polsbandje |
| Detectie van leeskaartafstand: | <10 cm |
Voertuig Antiterrorist Hydraulic Road Blocker voor Overheid, Gevangenis, Militair Gebied
| Grootte: | Norm: L 2500* W 920* H 760 mm, kan ook douanelengte zijn overeenstemmend de plaatssituatie |
|---|---|
| Beschermingsrang: | IP54 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
Rode Geleide Blocker van de Verkeerslicht automatisch Hydraulische Weg met het Toenemen Voertuigblocker
| Type: | Volledig automatisch hydraulisch controlesysteem |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP68 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
WIFI-van de de Opkomstmachine van de QR Codevingerafdruk van de het Gezichtserkenning de Temperatuurscanner
| Voeding: | DC12V |
|---|---|
| Applicatie: | De bureaubouw/Fabriekstoegangsbeheer, School |
| Functie: | QR-codemodule |
7 van de de Opkomstmachine van de duimip66 de Biometrische Tijd Terminal van de het Gezichtserkenning
| Gezichtsdetectie: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB -poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
300mA ESD polsband schoenen tester met 4,3 inch LCD-scherm voor laboratorium fabriek
| Stroomvoorziening: | 220V, 50Hz |
|---|---|
| Vervoerde spanning: | 5 tot en met 12 V |
| Standaardkracht: | 9V, 1A |
Op zwaar werk berekende Richting de Klepbarrière van Single/Bi met AC100V-240V-Voeding
| Toegangscontrole: | Ja |
|---|---|
| Maat: | Standaard of aangepast |
| Richting: | Enig of tweerichtings |
Enige het Kaartjesbarrière van de gezichtserkenning/Bi Richting met Vingerafdrukerkenning
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |

