Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Halve van de de Veiligheidsklep van het Hoogteprestige Turnstile van de de Poort Tweerichtings Intelligente Klep met Rfid-het Systeem van de Deuringang
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Turnstile Smart Card IC van de antireserve Tegen Elektrische Hoogte/identiteitskaart-Controle voor Ingang
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
| Netto gewicht: | 200 kg |
Hoge de Poortturnstile van de Veiligheids Brushless Snelheid
| Productnaam: | De Poort van de schommelingssnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70kg |
De bouw van Turnstile van de de Snelheidspoort van de Fabrieksingang Automatische onder van 240 volt
| Grootte van product: | 1400 x 65 B x 1000 mm |
|---|---|
| Netto gewicht: | 80 kg |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal /316 roestvrij staal (op maat) |
Van de Hoogterfid van de ingangsuitgang Halve het Toegangsbeheerturnstiles voor Bouw van het Bureau de Universitaire Bureau
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Bi-Turnstile van de Richtingsvingerafdruk de Veiligheidspoorten maken IP54 waterdicht
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Grootte van product: | 600mm (l) * 300mm (w) * 990mm (h) |
Turnstile van de vingerafdrukdriepoot RFID Turnstile van het PoortToegangsbeheer Systeem
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De hoogteturnstile van Ce Gediplomeerd ESD RFID Intelligent half Toegangsbeheer
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Autoturnstile van het Toegangsbeheersysteem Volledige Hoogte, Veiligheids Openluchtturnstile Poort
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400mm (l) * 300mm (w) * 1000mm (h) |
| Pakketgrootte: | 1280/1480*370*1070mm |
Automatische Turnstile van de de Poortklep van de Klepbarrière met Vingerafdrukkaartje of IC-Kaart
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Tijd om na macht te werken: | 3 seconden |

