Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 984 producten.
Thermische Turnstiles van het hoge Prestatiesgezicht Volledige Hoogte 1600mm Gemotoriseerd Automatisch Systeem
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1500*W200*H1000mm |
110cm Aangepaste Metroturnstile met RFID/IC/Barcode-Kaartlezer
| Remote control: | Optional |
|---|---|
| Power Supply: | AC100V-240V |
| Face Recognition: | Optional |
Servomotor flap draaibank veiligheid gezicht terminal herkenning barcode ticket in de metro
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Europese normen Biometrische toegangscontrole Draaiwijkpoort met Wiegand gezichtsherkenning
| Productgrootte: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
Full-hoogte draaikruis 550-600mm doorgangsbreedte 30-40 personen/min
| Doorgangsbreedte: | 550mm600mm |
|---|---|
| Snelheid: | 30-40 personen/min |
| Stroomvoorziening: | 220, 110 V (AC) |
OEM driepoot draaibank met 25-30 personen/min Doorgangssnelheid 55-60 cm Doorgangsbreedte en 1,2-1,5 mm Stalen dikte
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Beveiligingspoort met 1400x120x1000mm Afmeting 55-130cm Lijnbreedte en AC 110~240V stroomvoorziening
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, gezichtsherkenning, ESD-systeem |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Hoge snelheid elektronische snelle doorgang draaihek beveiliging contactloze metro draaihek met gezichts- en kaart meerdere herkenning
| Toegangscontroletype: | Gezichtsherkenning, RFID-kaart, QR-code, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
Van de LEIDENE van de de Klepbarrière Indicator Lichte Enige Motor Turnstile 220v/110v-Voeding
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Van de LEIDENE Metro Richtingsindicator de Klepturnstile van het PostToegangsbeheer voor de Bureaubouw
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |

