Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Waterdichte Schommelingsturnstile Poort met Gezichtserkenning SUS 304 het Glijden Stijl
| Hoogte glazen hek: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, minder dan 1 m |
|---|---|
| Type: | Hogesnelheidspoort in glijdende stijl |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
ESD Toegangsbeheerturnstile RS485 met Vingerafdruk/Kaartjes/Kaartlezer
| Beschermingsniveau: | IP54 |
|---|---|
| rijstrookbreedte: | 550~900mm |
| Levensduur: | 5 miljoen keer |
Intelligente voetgangersbeveiliging draaibank waterdicht gezicht toegangscontrole draaibank
| Breedte van de doorgang: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Turnstile Poort met Gezichtserkenning |
Voetbal Uitgang Elektrische Volledige Hoogte Draaikruizen
| Dimensie: | 1500 (L) * 1350 ((W) * 2300 (H) |
|---|---|
| Controletype: | handmatig of elektrisch automatisch |
| Ingang: | enkel- of dubbelgangkanaal |
Van de de barrièreklep van luxespeedlane turnstile van de de deur optische snelle steeg met zichtbare LEIDEN hoog glijdend glas
| Hoogte glazen hek: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, minder dan 1 m |
|---|---|
| Type: | Hogesnelheidspoort in glijdende stijl |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
De intelligente ESD van de Taillehoogte Turnstile Concurrerende Poort van de Prijs Automatische Barrière
| Materiaal: | roestvrij staal 304 of 316 |
|---|---|
| Voeding: | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Productnaam: | Deurtoegangscontrole-barrièresysteem |
Openlucht Waterdichte IP67-de Schommelingsturnstiles van het GraadToegangsbeheer, Geschilderd Turnstile met Kleur
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Uitgangs Biometrische Gezichtsturnstile van de de Hoogtetourniquet RFID van Ingangssystemen Halve de Kaartlezer
| Materiaal: | 1.5 mm dik 304 roestvrij staal |
|---|---|
| IR-sensor: | 4-6 paren |
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
RS485 volledige van de de Hindernisschommeling van het Hoogteglas de Poortturnstile
| Productgrootte: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Productnaam: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Antibotsingsrfid-Turnstile SUS304 Vier van de Vingerafdruk Volledige Hoogte Wapenpoort
| Controle: | RFID, vingerafdruk, gezichts facultatief |
|---|---|
| Type: | Eenmalige ingang |
| Communicatie -interface: | RS485 (Afstand, TCP-afstand ≤1200m. |

