Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 461 producten.
Automatische Voetesd Poortlcd Enige Passage 3 Wapenturnstile voor Halingang
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
OpenluchtToegangsbeheerturnstiles Antiroestroestvrij staal met LEIDENE Lichten
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Anti-Tailing vingerafdruk Volle hoogte draaibank Roterende beveiliging draaibank Poort Voor Plant
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Android-van het het gezichtsmasker van de systeemhoge snelheid beschermende van het de thermometergezicht van de erkenningstourniquets van de de ingangspoort de fabrieksprijs
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Kaartautomaat 600mm de Klepturnstile van de BreedteStreepjescode Poort
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
| Garantie: | 1 jaar |
2 Turnstile van de stegen de Optische Taille Hoge Temperatuur van de Gezichtserkenning voor Hal
| Voeding: | AC220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Type: | enige kern & dubbele kern |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
304 roestvrij staal volhoogte draaistoring poort enkelgang met barcode scanner
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
RFID/Turnstile van het het AftastenToegangsbeheer van Fingperint/van het Gezicht Poortoem ODM voor de Bouw
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
Externe 60 cm flap barrière draaibank vingerafdruk 2 paden toegangscontrole toegangsoplossing
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Office Fast Access Control Smart Hotel Remote Control Entrance Automatische swingbarrière Baffle Gate Draaien
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, ESD-systeem, gezichtsherkenning |
|---|---|
| Barrière open/in de buurt: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

