Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 461 producten.
Turnstile van de roestvrij staal Elektropoort het Toegangsbeheersysteem van de ingangsvingerafdruk
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,6 tweede |
Volledige automatische roterende Turnstiles van de poort tripodHalf Hoogte in universele afstandsbediening
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
RS485 600mm de Lezer Tripod Turnstile Gate van het Passagekaartje
| Applicatie: | Bedrijf, hotel, luchthaven. |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
Van de het Toegangsbeheerdaling van RFID het Wapenpoort die Turnstile van de 3 Wapen Draaiende Driepoot Poort roteren
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
De Barrièrepoort van de Supermaretschommeling met tegen/automatische schommelingspoort voor Lastenbeheer
| Productnaam: | Schommelings glijdende poort met teller voor supermaret en Lastenbeheer |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
De bureaubouw Toegangsbeheerturnstile Poort, Intelligente turnstile veiligheidssystemen
| Productnaam: | De bureaubouw de poort van de schommelingsbarrière met streepjescodevingerafdruk en RFID-lezer |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Verticale volledig-auto de driepoot kaardt turnstile van de Gynasiumingang/nfc het systeem van de de scannerdeur van de gezichtscamera
| Applicatie: | Binnen/buiten met tent, gezelschap |
|---|---|
| Vermogensspanning: | AC220V/110V±10%, 50Hz/60Hz |
| richting van het passeren: | Eenrichtings- of tweerichtingspas |
600mm Veiligheidsturnstile Systeem van de Poort het Elektronische Etikettering voor Toerisme
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Automatische van de Toegangsbeheersupermarkt Beweegbare 600900mm de Pasbreedte van de Ingangspoort
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Turnstile van het QR CodeToegangsbeheer Poort van de Volledige Automatische LEIDENE de Poort Driepootbarrière
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |

