Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
50HZ Toegangsbeheerturnstile veiligheidspoorten met Infrarode Stralenrs485 Interface
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Transmissie: | Alle-elektrische mechanisch |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
QR de Tablet van Tripod Turnstile Gate Android van de streepjescoderfid Lezer
| Armlengte: | 510 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 65 kg |
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
Magnetische het Toegangsbeheerturnstile van RS485 SS304 IP54 Poort
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
|---|---|
| Drie armlengte: | 51 cm |
| Doorgangssnelheid: | 25~32 personen/min |
Antitailgating SS316 Cilindrische Schommelingsturnstile RS485
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
Office Access-Controleturnstiles 60cm Turnstile van de de Klepbarrière van de Passagebreedte
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Binnenturnstile van het WorkshopToegangsbeheer met Biometrische Autoerkenningslezer
| Grootte van product: | 1400*200*1000 mm /Aangepast |
|---|---|
| Het normale het werkleven: | > 5000000 Times |
| Gewicht: | 65 kg |
Automatische inductie snelheid lijn draaibank met kaart zwaluw / gezichtsherkenning
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Binnenshuis buiten |
600 mm Breedte van de doorgang Volle hoogte Draaiwiel
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Van de LEIDENE van de de Klepbarrière Indicator Lichte Enige Motor Turnstile 220v/110v-Voeding
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Automatische Turnstile van de Lichaamsopsporing Klepbarrière 304 SS de Lezer van de Gezichtserkenning RFID
| Vleugelpaneel: | Rode / blauwe / transparante / zwarte kleur |
|---|---|
| Voeding: | 100-240V ((AC) |
| Doorvoerpercentage: | 35 tot 40 personen per minuut |

