Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic flap barrier ] bij elkaar passen 320 producten.
Eersteklas Hotel/School/Bureau de Bouw Turnstile van de Gebruiks Halve Hoogte met Multiacess-Controlesysteem
| Type: | Halve Hoogteturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
Het Glasklep 2.2m van de gezichtserkenning de Poort van de Schommelingsbarrière
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
Intelligent Flap Turnstile with RFID Interface 304 Grade Stainless Steel IP54 Protection for 30-40 Persons per Minute
| Humidity: | ≤95% no condensation |
|---|---|
| Temperature range: | -15°C-75°C |
| Transit speed: | 30-40 persons per minute |
Het optische van de de Schommelingsbarrière van de Gezichtsscanner van de Poortrfid Bi Systeem van de de Pasbarrière Richting
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1400 * 120 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
RS485 de automatische Parkeren Poorten van de Reclamebarrière met Reclame 450 * 880mm
| Grootte van product: | 540*465*1200mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 550*450*1290mm |
| Materiaal: | koudgewalst vloeistaal/roestvrij staal |
De multifunctionele Klepturnstile Poort van de de Veiligheidsscanner van het Poortgezicht Erkende Toegangsbeheer
| Sollicitatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Van de binnen LEIDENE de Barrièrepoort Doos Waterdichte Boom voor de Reclame van Bedrijf 50HZ/60HZ
| Rod Type: | Omheining |
|---|---|
| Grootte van product: | 540*465*1200mm |
| Materiaal: | koudgewalst vloeistaal/roestvrij staal |
IP54 Smart Parking Space Lock-barrière voor buitenparkeerbeheer
| Hefhoogte: | 390 mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Autoparkeren, Persoonlijke parkeerplaats |
| Afstandsbedieningsafstand: | 30 meter |
Geen van de Tentoonstellingshall swing barrier gate with van de Lawaaibibliotheek Gezichtserkenning/RFID-Kaart
| Passagebreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Tentoonstellingshal Turnstile Gate |

