Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic flap barrier ] bij elkaar passen 320 producten.
Van de de taille hoge automatische schommeling van bi het richtingsysteem van het de poortToegangsbeheer
| Productnaam: | Glijdende de barrièrepoort van de Schotschommeling met het alarmerende materiaal en richtings wijzen |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Smart Card-Turnstile Elektrische Intrekbare Barrièrepoort IP54 met RFID-Interface
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Turnstile van de de schommelingspoort van de kleuterschoolrfid Slimme Biometrische Lezer
| Dimensie: | L1200xW300xH600mm |
|---|---|
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
Turnstile van de het Identiteitskaartveiligheid van NFC IC Poort voor Toegangsbeheeropkomst
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Poort van de de Schommelingsbarrière van het waterbewijs de roestvrije, Zwemmende het wapenbarrière van de Zaalschommeling
| Productnaam: | Poort van de de schommelingsbarrière van het waterbewijs de roestvrije voor Zwemmende Zaal en Geschi |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Turnstile van de driepoot de Gezichtserkenning Automatische Tegenpoort van de Ingangsveiligheid RFID
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Snelle Turnstile van de Pasrfid Veiligheid Biometrische het Gezichtserkenning van de Poort Brushless Motor
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Kaart/RFID-Manchet Elektronische Turnstile Deur, de voetdouane van het poorttoegangsbeheer
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Armbanddriepoot Poort |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
TCP/IP de poort van de schommelingsbarrière met RFID-kaart/vingerafdruk in toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | TCP/IP de poort van de schommelingsbarrière met RFID-kaart/vingerafdruk in toegangsbeheersysteem |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Automatische Gezichtsrecognitionturnstile-Poort voor de Bibliotheekgymnastiek van de Bureauschool
| Productnaam: | Gezichtsrecognitionturnstile-Poort |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
| Toepassing: | Indoor&Outdoor |

