Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic flap barrier ] bij elkaar passen 320 producten.
Turnstile het Toegangsbeheerturnstiles van Ingangssystemen Kleppoort met Esd Schoencontroleur
| Links schoen instellen: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Instelling van de polsband: | 0.1-35MΩ |
| Controlesoftware: | heeft (er is een eenvoudige ESD tester zonder software) |
Office Entry 304 Roestvrij staal Swing Speedgate Turnstile Hoog beveiligde voetgangers toegangscontrole
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*120*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
De supermarktuitgang/de ingangshoge snelheid en het anti spoedalarm van het poortToegangsbeheer functioneren
| Productnaam: | Het mechanismepoort van de de LEIDENE tweerichtingsklepbarrière van RFID voor de bureaubouw museum |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
Van de de Postschommeling van de taillehoogte automatische de Poortturnstile, Turnstile van de Schommelingspoort
| Productnaam: | Poort van de de schommelingsbarrière van de taillehoogte de automatische voor de Hovercrafthaven van |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Infrarode de Barrièrepoort van de Stralen Elektronische Schommeling met Alarmfunctie voor Woongemeenschap
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Geleide Lichte RFID-van de de Poort Infrarode Schommeling van SecuritySwing van de Veiligheidstoegang Voet de Poortbarrière
| Productnaam: | Swingbarrier voor voetgangers |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
IC-van de de Schommelingsbarrière van het Identiteitskaart Hoge Vermogen de Poort Dubbele Manier, Voetschommelingsbarrière
| Productnaam: | Brugtype de poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Biometrische de Gecontroleerde Toegangsturnstiles van RFID met Self-checking Alarm, Schommelingsbarrière
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Ce keurde Transparante de Klepturnstile van het GlasToegangsbeheer Intrekbare 110V/220V goed
| Productnaam: | Turnstile van de Toegangsbeheerklep |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Volledige automatisch |
Elektronische TCP/IP van de de Poortrfid Vingerafdruk van de Schommelingsbarrière de Streepjescodelezer
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Transmissie: | Alle-elektrische mechanisch |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |

