Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic flap barrier ] bij elkaar passen 320 producten.
Hoge Turnstile van het Veiligheidsrfid Toegangsbeheer de Poortturnstile van de Gymnastieksnelheid met Één Dalingsstaaf
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Turnstile van het veiligheidsmetaal OpenluchtingangsToegangsbeheer met ESD de Lezer van de QR Codescanner
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
0.5s het open de Poortturnstile van de Tijdsnelheid Halve Hoogteturnstiles Toegangsbeheer van Rfid
| Gebruikswerkingsgebied: | Ingang van woonwijk, park, pretpark; school; speelcentrum |
|---|---|
| Maat: | 1400 x 330 x 1000 mm (H) |
| Hoogte van schuifarmen: | 1 m, 1,2 m of op maat gemaakte 1,4 meter |
De unieke Waterdichte Jonge geitjesturnstiles Veiligheid van de Poort Dubbele Steeg controleert Geen Aanraking met Muntstukacceptor
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
De Hoogteturnstile van de roestvrij staaltaille ESD BLDC de Deur van de Motorveiligheid voor Gymnastiek
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Turnstile van antiverbrijzelings Optische Speedlane Hoge Beëindigenrfid Turnstile voor Stadion
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Anti-achterklep Full High Security Turnstile Gate Double Lane Entry System
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Dubbele Voetturnstiles van de Stegen Volledige Hoogte Biometrische Toegang voor Woon
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
IP65 volledige de Poortturnstile van de Lichaamsschommeling de Kaartlezer Zonder contact For Outdoor van Emv/Binnen
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
12VDC intelligente ESD de Poortturnstile van de Poortsus304 Esd Snelheid
| Productnaam: | Turnstile van de snelheidspoort |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), - 10-50℃ |

