Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic flap barrier ] bij elkaar passen 320 producten.
Snelheidspoort van het metrostation anti-klem anti-botsing met betalingssysteem
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
RFID Toegangscontrolepoort
| Productnaam: | Busstation RFID Flap Barrier Gate met baliesysteem en QR-code / Barcodelezer |
|---|---|
| Werkspanning:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Netto gewicht: | 90 kg |
304 Turnstile van de roestvrij staal Gezichtserkenning Veiligheidssysteem 600mm Passagebreedte
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Het Toegangsbeheer Gezichtserkenning Turnstile Geïntegreerd Wiegand Cctv Camera van de tijdopkomst
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Veelvoudige Turnstile van de de Snelheidspoort van de Kanaalgymnastiek met Gezichtserkenning/NFC voor Art Gallery
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*85*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Buurten, Turnstiles RFID van het GeschiktheidsToegangsbeheer het Gezichtsinzameling van de Kaartvingerafdruk
| Productnaam: | toegangsbeheerturnstile |
|---|---|
| Type: | Volledige automatisch |
| Brutogewicht: | 70KG/pc |
50HZ Toegangsbeheerturnstile veiligheidspoorten met Infrarode Stralenrs485 Interface
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Transmissie: | Alle-elektrische mechanisch |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Supermarkt Bi richtingturnstile ingangssystemen door Infrarode Inductie
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktschommeling met Correcte en lichte alarm snelle functies |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Het Roestvrije staalturnstiles van IP54 304 Intelligente Veiligheidssystemen
| Productnaam: | Esd Klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Communicatie Verbinding: | RS485 communicatie Modulenorm. |
ESD Toegangsbeheerturnstile RS485 met Vingerafdruk/Kaartjes/Kaartlezer
| Beschermingsniveau: | IP54 |
|---|---|
| rijstrookbreedte: | 550~900mm |
| Levensduur: | 5 miljoen keer |

