Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic flap barrier ] bij elkaar passen 320 producten.
De intelligente Biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid allen in Poorten van Één Systeem de Gemakkelijke Installatie
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Lichte van de de pijlerdeur van de plichts visuele identificatie van de het ontwerp verre snelheid Turnstiles van de de veiligheids Halve Hoogte met ingangsscanner
| Toegangscontrole: | barcodescanner, gezichtstemperatuurdetectie |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min. (IC-kaart) |
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |
De unieke Poort van de Hoge Normschommeling voor Openbare Gebieds Snelle Pas 40 Persoon Één Minuut
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
8 duimlcd Monitoresd Turnstiles van het Poortroestvrije staal voor Laboratorium/Facotry
| Productnaam: | esd turnstile |
|---|---|
| monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Waterdichte Schommelingsturnstile Poort met Gezichtserkenning SUS 304 het Glijden Stijl
| Hoogte glazen hek: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, minder dan 1 m |
|---|---|
| Type: | Hogesnelheidspoort in glijdende stijl |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Bi-Turnstile van de Richtingshoge snelheid Brushless Motor van Veiligheidspoorten 24V gelijkstroom voor Gyms
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1300*B200*H1000mm |
Turnstile van de veiligheidssnelheid de Erkenning van het Poortgezicht/RFID-veiligheidsToegangsbeheer
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Van de antipaniek Voetturnstile Poort LEIDENE ESD Verkeerslichtenbegeleiding Turnstile Poortsysteem
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
Turnstile van Sliding Speed Gate van de Rfidlezer met Vingerafdruk
| Type: | enige kern of dubbele kern, hoge snelheidspoort |
|---|---|
| Open Tyle: | Glazen schuifobstakel |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Snel ESD van de Ingangs Enig Steeg Turnstile van Poortinternet Toegangsbeheersysteem
| Voeding: | AC220V/110V |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

