Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Prestige QR/Turnstile van de Streepjescodescanner
| Productnaam: | QR / Barcode Toegangscontrolepoort |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
304 SS Materiaal Hoog snelheidsdraaipoort voor toegangscontrole binnen en buiten Superkleine afmetingen
| Naam van het productMethode van controle: | kleine hogesnelheidsturnistielpoort |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Communicatiemethode: | TCP/IP of RS485 |
Roestvrij staal Klantgericht Speciaal Logo Bidirectional Swing Barrier Gate/Automatische Turnstile
| Bruto gewicht: | 50 kg/set |
|---|---|
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
Normaal 40 Persoon/Min Pass Rate Swing Barrier-Poort, Gemakkelijke Turnstile van de Verrichtingsveiligheid
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Brug intelligente draaibarrièrepoort |
Ingang en Uitgangs de Poort van de Boombarrière, de Barrièrepoort van de Koud Staal Intelligente Auto
| Naam: | Ingang en Uitgangs de Poort van de Boombarrière |
|---|---|
| Rod Type: | Het rechte vouwbare connenting/verlengbare staaf |
| Grootte van product: | 340*280*1050mm |
Biometrie turnstyle poorten, Turnstiles van de driepoot Half Hoogte Toegangsbeheersysteem
| Sollicitatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Grof gewicht: | 70 kg |
De supermarktuitgang/de ingangshoge snelheid en het anti spoedalarm van het poortToegangsbeheer functioneren
| Productnaam: | Het mechanismepoort van de de LEIDENE tweerichtingsklepbarrière van RFID voor de bureaubouw museum |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
Verticale Turnstile van de veiligheidsdriepoot Poort, Turnstile van het Dalingswapen Toegangssmartcardlezer
| Productnaam: | Verticale de barrièrepoort van de driepootveiligheid met RFID-de streepjescode van vingerafdrukqr |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
12VDC intelligente ESD de Poortturnstile van de Poortsus304 Esd Snelheid
| Productnaam: | Turnstile van de snelheidspoort |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), - 10-50℃ |
De anti-verbrijzeling autogate 2 van het de Hoge snelheids optische gezicht van de manierbarrière de erkenningsturnstiles slingert barrièrepoort
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |

