Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Van de de Snelheidsboom van hoofdweg Hoge Reactin de Barrièrepoort met 1 - 6 Meterlengte voor Intelligent Parkerensysteem
| Pakketgrootte: | 420*360*1100mm |
|---|---|
| Type: | De rechte poort van de wapenbarrière |
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
Bouwend Turnstile van de de Schommelingspoort van de Tijdopkomst, jat de Poortsystemen van de Kaartsnelheid
| Productnaam: | De Schommelingspoort van de tijdopkomst |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Luchthaven/Metro/Zwemmend Hall Speed Gate Turnstile met Automatische Rfid-Lezer
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
RFID-de lezer Swing Barrier Gate van de kaartvingerafdruk voor Woonplaats en bureau de bouw
| Productnaam: | De poort van de schommelingsbarrière met RFID-de lezer van de kaartvingerafdruk voor Woonplaats en b |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Kaart/RFID-Manchet Elektronische Turnstile Deur, de voetdouane van het poorttoegangsbeheer
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Armbanddriepoot Poort |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Binnen Voetesd Toegangsturnstile Poortip54 SUS304 Materiaal voor Laboratorium/Facotry
| Naam van het product: | ESD-toegangspoort |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Duurzame van de de Barrièrepoort RS485 van de Roestvrij staalschommeling de Haventurnstile Barrièrepoort
| Grootte van product: | 380 (L) *280 (W) *1000 (H) (MM.) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Brug automatische slagboompoort |
Draadloze Afstandsbediening en 3~6s-Reactie Rate Electric Boom Gate/de Barrière van het ParkerenToegangsbeheer
| Type: | De rechte poort van de wapenbarrière |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Spoorlengte: | 1- 6 meter |
Gepaste kleur van de de Barrièrepoort van de roestvrij staal de Automatische Boom en Standaardvormgrootte
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
|---|---|
| Spoorlengte: | 1- 6 meter |
| Materiaal: | koudgewalst vloeistaal/roestvrij staal |
Anti - Terugslag/Botsings de Barrièrepoort van het FunctieParkeerterrein voor Ingang of Uitgang
| Productnaam: | Hek parkeerslagboom |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Netto gewicht: | 50kg |

