Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 751 producten.
Op zwaar werk berekende van de de Poortbarrière van de Afstandsbedieningboom de Wegpoort voor het Beheer van het Autoparkeren
| Kabinetsafmeting: | 340*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 42*36*110CM |
| Type: | De rechte Poort van de Boombarrière |
RFID-van de poort anti-Infrared van de schommelingsbarrière de klemfunctie voor de bouw van bureaur supermarkt
| Productnaam: | RFID-van de poort anti-Infrared van de schommelingsbarrière de klemfunctie voor de bouw van bureaur |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Poort van de de schommelingsbarrière van het passage de Tweerichtingsmechanisme met de kaart/de vingerafdruk van RFID
| productnaam: | Passage Bidirectioneel Mechanisme Swing Barrier gate met met RFID-kaart / vingerafdruk |
|---|---|
| Materiaal: | Binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Automatische Voet Glijdende Turnstile IP54 van de Snelheidspoort voor Toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | Glijdende Turnstile van de Snelheidspoort |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Voet 600mm Turnstile van de Steegrs485 0.6s Glijdende Poort
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 ~ 900 mm (één doorgang) |
| Type: | de hoogte spped poort |
Waterdichte Schommelingsturnstile Poort met Gezichtserkenning SUS 304 het Glijden Stijl
| Hoogte glazen hek: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, minder dan 1 m |
|---|---|
| Type: | Hogesnelheidspoort in glijdende stijl |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Turnstile van de roestvrij staal Rechthoekig Veiligheid Poortbi Richting voor Binnen/Openlucht
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Openingsrichting: | Tweerichtings |
| Alarm: | - Ja, dat klopt. |
Geweldige autovormige schuifpoort voor kleuterschool en school en speeltuin
| Manier van controle: | Volledig automatisch |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paar |
| Naam van het product: | Snelle Turnstile van de Snelheidspoort |
Hoge beveiliging Voetgangers gezichtsherkenning Wing Gate Turnstile fabrikant
| Naam van het product: | Wing Gate Turnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 Ss |
| Manier van controle: | Volledig automatisch |
Veiligheidspoort draaiknop voor speeltuin en kleuterschool of school
| Manier van controle: | Volledig automatisch |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paar |
| Naam van het product: | Turnstile van de veiligheidspoort |

