Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Intelligente RFID-Turnstile van de Kaartklep van de de Vingerafdrukschommeling van de Poorthoge snelheid de Barrièrepoort
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W200*H1000mm |
SS304 anti De steel verwijderende van de Hoogteturnstile van de Gezichtserkenning Volledige Toegangsbeheerpoort
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W200*H1000mm |
Van de de Veiligheidsbarrière van het verkeersparkeren van het de Poortvoertuig 24V gelijkstroom de Lezer van de Motorrfid
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
De volledig Automatische SS304-Barrière van de Driepootpoort met Zelf - controleer Programma
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Bi-van de de Barrièrepoort van de Richtingsdriepoot de Veiligheid van het de FabrieksToegangsbeheer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
SUS 304 RFID kaartlezer Flap Barrier Gate Access Control Fingerprint Access Control Flap draaibanden
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
304 roestvrij staal flap barrière hek 1200 mm met barcode systeem
| Stroomvoorziening: | AC110V ± 10V, 60Hz / AC220V ± 10V, 50Hz |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Maat: | 1200/1400*300*990mm |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
550-900mm Veiligheidskruishek met 0,2s Barrière Open/Sluit Tijd en RS-232 RS485 Communicatie
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Van de binnen LEIDENE de Barrièrepoort Doos Waterdichte Boom voor de Reclame van Bedrijf 50HZ/60HZ
| Rod Type: | Omheining |
|---|---|
| Grootte van product: | 540*465*1200mm |
| Materiaal: | koudgewalst vloeistaal/roestvrij staal |

