Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Waterdicht woonhuis Swing Turnstile Gate Electronic RFID Barrier Gate voor gym
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Roestvrijstalen Flap Barrier Gate 550-600mm Doorgang met ESD Tester
| Doorgangsbreedte: | 550mm600mm |
|---|---|
| Snelheid: | 30-40 personen/min |
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie -interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Werkrichting: | 1-manier |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 Communication Interface and 1-Way Operation Direction
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 1-Way |
Streepjescode/Volledige de Hoogtedeur van Bimetric allen in Één Poort RS485 van de Systeem Binneningang
| Maat: | 2600L*1350 W*2300Hmm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Pakket: | 4 verpakkingen, 9 CBM |
de 2D het systeempoort van het streepjescodekaartje, rfid kaarten jat turnstile, turnstile van het schommelingstoegangsbeheer voor marien park
| Type: | Turnstile Barcode Reader |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Maat: | 1400 * 200 * 1000 mm |
60cm Poort van de de Klepbarrière van de Steegrs232 de Gezichtserkenning
| Voeding: | AC100V-240V |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm of op maat gemaakt |
ESD Driepootturnstile Toegangsbeheersysteem met Voetpedaal & van de 8 Duimcomputer ESD Teste Poorten
| Productnaam: | Esd Driepootturnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
304 roestvrij staalesd Voetturnstile Intelligente Barrièrepoort
| Productnaam: | Esd Barrièreturnstile |
|---|---|
| monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
SUS304 Esd Klepturnstile Intelligente Voet de Barrièrepoort van de Wegcontrole
| Productnaam: | Esd Flap draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Beheerssoftware: | - Jawel. |

