Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
SUS304 Voetgangerstoegangsbeheersing Draaipoort
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
De gehandicapten slingeren Barrièrepoort 304 Roestvrij staal voor Luchthavenmetro
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Van het de Vingerafdrukaftasten van de fabrieksingang van de de Schommelingsbarrière de Poort Antistatische ESD Omslagriem
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Geleide Lichte RFID-van de de Poort Infrarode Schommeling van SecuritySwing van de Veiligheidstoegang Voet de Poortbarrière
| Productnaam: | Swingbarrier voor voetgangers |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
304 Turnstile van de roestvrij staaldriepoot Intelligente Poort Hydraulische Schokbrekers
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de het Roestvrije staalrfid Kaart van de veiligheidscontrole de Schommelingsturnstile, Elektrische de Schommelingspoort van Rfid
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Kaartschommeling |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 150kg/pair |
Intelligente de Driepootturnstile van het 3 Wapensroestvrije staal Poort voor Verkeer/Bureau de Bouw
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Poort van de de Schommelingsbarrière van het deur de voettoegangsbeheer met RFID-Interface
| Grootte van product: | hoofdpool: Φ168mm hoogte: 1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304/316 Roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 85KG/set |
Van de de rol draaiende snelheid van RFID automatische de poortturnstile in openlucht openbare dienst
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communicatie Haven: | RS485, TCP/IP |
| Passagebreedte:: | ≤600 mm |
Turnstile van de Toegangsbeheerdriepoot Poort, voet Semi veiligheidspoorten - automatisch
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

