Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Turnstile van de drie Wapendriepoot Poort
| Woningmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | ≤600 mm |
| Uitgangssignaal: | standaardrelaissignaal |
Geborsteld van de Poortqr van de Roestvrij staal Volledig Hoogte van de de Codescanner Voet het Kanaalbeheer
| Productgrootte: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Doorgangsbreedte: | 60 cm (of op maat gemaakt) |
Het hoogtepunt motoriseerde duurzame hoge veiligheidsnfc turnstile poort met armband voor bus of toilet
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
SUS316 de Barrièrepoort van de tribuneschommeling met de Antibotsingsfunctie van de Tijdopkomst
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
304 roestvrij staalesd het Hulpmiddelesd van de Poort het Antistatische Controleur Meetapparaat van de Polsriem
| Productnaam: | ESD-toetser |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
De Erkenningsturnstiles van het hoge snelheids Optische Gezicht Anti de Poortturnstile van de Verbrijzelingsschommeling
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Turnstile van de veiligheids Volledig Hoogte Bi van de Poort Dubbel Steeg Richting voor Gevangenis
| Productgrootte: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Automatische RFID-Turnstile de Erkenningsterminal van het Poortgezicht voor de Bureaubouw
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1300*B200*H1000mm |
Snelle de Klepturnstile van de Snelheidsveiligheid Poort met Gezichtserkenning/het Toegangsbeheer van RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Hoge snelheids de Voetturnstile Terminal van de het Gezichtserkenning van het PoortToegangsbeheer
| Toepassing: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Afmeting: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Stroomvoorziening: | AC100V-240V |

