Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
De Erkenningsturnstile van het ingangsgezicht de Poort van de Schommelingsbarrière met ESD Toegangsbeheersysteem
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Half Hoog ESD Turnstile Waterdicht Poortsysteem Semi Automatische SUS304
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
RFID-Lezer Automated Security Gates 3 de Taille Hoge Turnstile van de Wapen Voet Gezichtsscanner
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Van de het Toegangsbeheerdaling van RFID het Wapenpoort die Turnstile van de 3 Wapen Draaiende Driepoot Poort roteren
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Buiten waterdicht schommelbarrièrepoort met QR-code-lezer RS485 TCP/IP-poort
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
Automatische halfhoog draaihek met roestvrij staal 304 IP54 bescherming en 0,4s barrière open/sluit tijd
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
De Barrièrepoort van de ingangsschommeling met RFID-Kaartlezer And Software Management
| Productnaam: | Draaitourniquet van het brugtype |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Professionele Omheining Parking Barrier Gate met de UHFlezer Aluminum Alloy 1M To 4.5M van RFID
| Rod Type: | Omheining |
|---|---|
| Grootte van product: | 340*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 420*360*1060mm |
Van het de Toegangs Elektrische Automatische Rechte Wapen van het voertuigparkeren de Barrièrepoort met Met een laag bedekt Poeder
| Rod Type: | Recht Wapen |
|---|---|
| Grootte van product: | 340*280*1030mm |
| Pakketgrootte: | 420*360*1090mm |

