Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
De multifunctionele Klepturnstile Poort van de de Veiligheidsscanner van het Poortgezicht Erkende Toegangsbeheer
| Sollicitatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Gang door de Veiligheidspoort 600mm van de Metaaldetector Breedte met Temperatuurcontrole
| Vorm en afmeting van de deur voor metaaldetectie: | 2220 H × 820 W × 550 (diepte) (mm) |
|---|---|
| Slaagpercentage: | Meer dan 60 personen per minuut |
| Applicatie: | binnen- of buitenruimte (waterdicht) |
De waterdichte Turnstile van de Veiligheidsdriepoot Erkenning van het Poort Standalone Gezicht voor Bibliotheek
| Grootte van product: | 1400*200*1000 mm /Aangepast |
|---|---|
| Het normale het werkleven: | > 5000000 Times |
| Gewicht: | 65 kg |
De Snelheidsturnstile van de Zwembadklep Poort met Moderne Infrarode Camerapassage
| Vleugelpaneel: | Rode / blauwe / transparante / zwarte kleur |
|---|---|
| Voeding: | 100-240V ((AC) |
| Doorvoerpercentage: | 35 tot 40 personen per minuut |
Volledige Automatische de Barrièrepoort van de Toegangsbeheerschommeling voor School/Busstation/Park
| Grootte van product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Toepassing: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de antipaniek Voetturnstile Poort LEIDENE ESD Verkeerslichtenbegeleiding Turnstile Poortsysteem
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
Turnstile van de antisprong Gezichtserkenning van de het Glasschommeling van de Gymnastiekhoge snelheid de Barrièrepoort
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Volautomatische metalen valarm slagboom 304 roestvrij staal voor gehandicapten
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
De Snelheidsturnstile van de mechanismegelijkstroom Brushless Motor het Glasbarrière van de Poort Automatische 1.8meter Hoogte
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Voetdriepootturnstile Poort volledig Automatisch Toegangsbeheer 3 Wapen voor Stadion
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |

