Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 751 producten.
Ce keurde Anti Meeslepende Klepbarrières 304 Roestvrij staal TCTP/IP, RS485 goed
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Van de LEIDENE van de de Klepbarrière Indicator Lichte Enige Motor Turnstile 220v/110v-Voeding
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
De antilezer Pedestrian Flap Barrier, elektronische turnstiles van de staartveiligheid RFID voor de Bouw van Passage
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Van de het QR Codelezer van SDK 8inch RFID de Scanner van Touchless Face Recognition voor Supermarkt
| Gezichtsdetectie: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB -poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Android 8 IOs12-van het toegangsbeheer eindqr van de gezichtserkenning de Codescanner
| Voeding: | DC12V |
|---|---|
| Toepassing: | De bureaubouw/Fabriekstoegangsbeheer, School |
| Functie: | QR-codemodule |
Waterdichte Roestvrije Gezichtserkenningsturnstile met Thermische Camera Zonder contact
| Gezichtsopsporing: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB-poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Office Access-Controleturnstiles 60cm Turnstile van de de Klepbarrière van de Passagebreedte
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Groene van de de erkennings thermische camera van het Pasgezicht het Toegangsbeheer Multitalen
| Gezichtsopsporing: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB-poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Van de Scannerusb van de Qrcode van de de Module Thermische Camera het Gezichtserkenning SDK Api
| Gezichtsopsporing: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB-poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Het Toegangsbeheerturnstiles van de ingangsdeur de Automatische Lezer Flap Type van de Vingerafdrukrfid Code
| Links schoen instellen: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Instelling van de polsband: | 0.1-35MΩ |
| Controlesoftware: | heeft (er is een eenvoudige ESD tester zonder software) |

