Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Zoemer Alarm Fastlane Turnstiles Borstelloze servomotor Vingerafdrukscanner voor kantoor
| Maat: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Openluchtturnstile van het Ingangsqr code de Erkenningsturnstile van het Vingerafdrukgezicht
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
RS485 automatische Turnstile Toegang voor Gevangenissen/Markt/Hotel/Overheid Builing
| Grootte van product: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) mm of maat |
|---|---|
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Corrosiebestendige Roterende Tegen Biometrische Turnstile van de Toegangsdriepoot met Metro het Systeem van Rfid
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
Richtingturnstile van intelligent Bi QR Code 3 Turnstile van de Stegenvingerafdruk
| Grootte van product: | 1400*200*1000 mm /Aangepast |
|---|---|
| Het normale het werkleven: | > 5000000 Times |
| Gewicht: | 65 kg |
Laboratorium/Fabrieksesd Turnstile 8 Duimlcd Monitor Ingebouwde Computer
| Productnaam: | Esd Meetapparaatturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Toebehoren: | Pols-riem, juiste en linkerschoen |
Volledige Automatische Roestvrij staalturnstile Turnstiles 600mm van de Deurtoegang Gezichtserkenning
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Automatisch Veiligheids Draaiend Turnstile Enig Steeg Biometrisch Toegangsbeheer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Van het de Opkomstsysteem van LINUX het Elektronische Toegangsbeheer van de het Gezichtserkenning Slimme Biometrische
| Maat: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Servomotor flap draaibank veiligheid gezicht terminal herkenning barcode ticket in de metro
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |

