Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 751 producten.
Turnstile 1.5m Brede Vingerafdruklezer Electronic Full Height van de Busstation Volledige Hoogte
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
|---|---|
| Grootte van product: | 1500*1400*2250 mm (mm) |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Elektrische beveiliging ESD checker deur
| Schermformaat weergave: | 8 inch |
|---|---|
| Voeding: | 220 / 110 V ((AC) |
| Mededeling: | RS485 |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
OEM driepoot draaibank met 25-30 personen/min Doorgangssnelheid 55-60 cm Doorgangsbreedte en 1,2-1,5 mm Stalen dikte
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Ce-turnstile van het de vingerafdruktoegangsbeheer van het certificaat tweerichtings volledige automatische roestvrije staal
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/TCP/IP |
| Dimensie: | 1200 * 300 * 1000 (mm) |
Mifare-kaart Automatische volle hoogte draaibanden
| Maat: | 2450 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) mm, kan aangepast formaat zijn |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Productnaam: | Bouwplaats Volhoogte draaibanden |
Het Stationturnstile van de passagegymnastiek Deur Multi Aanvaardbare Acess
| Productnaam: | Driepootturnstile voor Gymnastiek |
|---|---|
| Toepassingsplaats: | Gymnastiek, pretpark, stadion, pulic gebied, de bureaubouw, club, enz. |
| Brutogewicht: | 70KG |
Voetrs485-Veiligheidsstreepjescode/Qr-Codescannerturnstile voor Toeristengebied, Museum, Bioskoopingang
| Productnaam: | De Scannerturnstile van de Qrcode |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Het werk voltage: | AC220/110 ±10%V 50±10%HZ |
Maak Lange hoge die turnstiles van de Leventaille door RFID-Armband/Muntstuk/RFID-Kaart in werking waterdicht wordt gesteld waterdicht
| Productnaam: | Zwembad Turnsitle |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Ingang & Uitgangsturnstiles van het DriepootToegangsbeheer van de het Identiteitskaartvingerafdruk van IC Symbolisch ESD Meetapparaat
| puntnaam: | Concurrerende Turnstile van de Prijsdriepoot |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
| Het werk voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |

