Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ road blocker system ] bij elkaar passen 99 producten.
5 meter Lange Road van Bandspike barrier automatic remote control LEIDEN van Spike Barrier With Licht
| Type: | Volledig automatisch hydraulisch controlesysteem |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP68 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
Op zwaar werk berekende volledig Automatische Blocker IP54 van de Veiligheidsweg de Barrièresveiligheid van het Staalvoertuig
| Bedrijfstemperatuur: | -50°C~75°C |
|---|---|
| Up of down tijd: | 3 tot 6 seconden (kan instelbaar zijn) |
| Beschermingscijfer: | IP54 |
Van de de Veiligheids Hydraulisch Weg van de verkeersafstandsbediening Blocker A3 Staal met de Lak van het Roestbewijs
| Up of down tijd: | 3 tot 6 seconden (kan instelbaar zijn) |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP54 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
Hydraulisch Blocker van de de Barrièreweg van Controleauto's Systeem met Roestvrij staal 304
| Beschermingscijfer: | IP54 |
|---|---|
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
| Communicatieafstand: | ≤ 1200 m |
Gereserveerde Persoonlijke Regelbare het Verkeersnelheid van de Parkerenbarrière
| Stel Manier in werking: | auto door rfidsysteem; manueel gewerkt door verre controlemechanisme of knoop |
|---|---|
| Kleur: | rood, geel, groen, zwart |
| Type: | De rechte poort van de wapenbarrière |
Het waterdichte Parkeren van de Afstandsbedieningauto sluit Automatisch Parkerenslot Ten laste
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| (Vlakke) afmetingen: | 640mm L X 165mm W X 85mm H |
| Gewicht: | 11.5kg |
Ce-Certificaat IP54 Myspot 500 Sloten van het Autoparkeren voor Intelligent Verkeer
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 600*480*540mm |
| Gewicht: | N.W 11kg |
Het automatische Veilige Elektrische van het de Autoparkeren van het Boutslot Certificaat van de Kurkce
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 600*480*540mm |
| Gewicht: | N.W 11kg |
De elektronische van het Parkerensloten 12V van de Staalauto Spaarders van de de Zonnemachtsparkeerplaats
| Productnaam: | Het Slot van het autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 460*460*75mm |
| Gewicht: | N.W 7.8kg G.W 8kg |
OEM van de het Systeem het Zonneauto van de Parkeerplaatssensor Ruimteslot met Lood Zure Batterij
| Productnaam: | Het zonneslot van het Autoparkeren |
|---|---|
| Grootte: | 460*460*75mm |
| Gewicht: | N.W 7.8kg G.W 8kg |

