Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
12V van het Netwerkwifi van gelijkstroom Wiegand van de de Cameraschommeling de Barrièrepoort Geen het Gezichtserkenning van de Aanrakingsopsporing
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
OEM Logo Schuifdraai / QR Code Nfc Gym Door / Security Swing Barrier Gate voor de openbare lobby
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Werkrichting: | 1-manier |
De poort van de de hoge snelheidssteeg van China rfid slingert Turnstiles van de barrière Halve Hoogte voor voetinputtoegang
| Passerende snelheid: | 50 personen/min. (IC-kaart) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 Communication Interface and 1-Way Operation Direction
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 1-Way |
De multifunctionele Klepturnstile Poort van de de Veiligheidsscanner van het Poortgezicht Erkende Toegangsbeheer
| Sollicitatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Beveiligingspoort met 1400x120x1000mm Afmeting 55-130cm Lijnbreedte en AC 110~240V stroomvoorziening
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, gezichtsherkenning, ESD-systeem |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Lichte van de de pijlerdeur van de plichts visuele identificatie van de het ontwerp verre snelheid Turnstiles van de de veiligheids Halve Hoogte met ingangsscanner
| Toegangscontrole: | barcodescanner, gezichtstemperatuurdetectie |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min. (IC-kaart) |
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |
Snelheid Twee Turnstiles van de Steeg de Halve Hoogte Intrekbare Poort van de Inputbarrière
| Maat: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | 304 roestvrij staal |
| Sollicitatie: | Toegang / uitgang van carport, hotel, huis |
0.5s het open de Poortturnstile van de Tijdsnelheid Halve Hoogteturnstiles Toegangsbeheer van Rfid
| Gebruikswerkingsgebied: | Ingang van woonwijk, park, pretpark; school; speelcentrum |
|---|---|
| Maat: | 1400 x 330 x 1000 mm (H) |
| Hoogte van schuifarmen: | 1 m, 1,2 m of op maat gemaakte 1,4 meter |
De Poortturnstile van de ingangshoge snelheid Barrière voor Vip Cliënten, Gezicht of Kaartjeserkenning
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| vleugelmateriaal: | Acryl |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |

