Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
OEM Logo Sliding Turnstile/QR-codeturnstile Deur/de Barrièrepoort van de Veiligheidsschommeling/voor Openbare Hal
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Poort van de de Thermische Weergave de Voetschommeling van 10mA SUS304 SDK
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De Erkenningsturnstiles van het hoge snelheids Optische Gezicht Anti de Poortturnstile van de Verbrijzelingsschommeling
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Verticale de Schommelingsbarrière van de veiligheidsingang met Regelbaar Schommelingswapen voor Gehandicapten
| Productnaam: | Verticale Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 45Kg |
Van de de Sensorcilinder van RFID/van IRL voet de barrièrepoort voor Woongemeenschap
| Grootte van product: | 1200*168*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Voetbarrièrepoort |
Gezichtsracognition-OEM ODM Veiligheidsturnstile Poortklep met ESD Tegensysteem
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Luchthaven/Metro/Zwemmend Hall Speed Gate Turnstile met Automatische Rfid-Lezer
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
NFC-de Poortturnstile van de Kaartensnelheid Tweerichtings Optische Turnstile Kleppoort
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
Van de de Streepjescodesnelheid van RFID de Biometrische de Poortturnstile Systemen van het de CodeToegangsbeheer van Qr
| Grootte van product: | 1500x120x1000H mm, (of maat aanpassen) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Doorgangsbreedte: | 600 ~ 900 mm voor optie |
De Streepjescodecontrole van de geschiktheidsclub in Turnstile van de Snelheidspoort, Turnstile van de Bureauschommeling
| Openingstijd: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
| vleugelmateriaal: | Acryl |

