Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
De automatische Poort van de Schommelingsbarrière met teller voor Biometrisch Toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | De automatische Poort van de Schommelingsbarrière met teller voor Biometrisch Toegangsbeheersysteem |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Glijdende turnstiles van de Schotveiligheid met het alarmerende materiaal en richtings wijzen op
| Productnaam: | Glijdende de barrièrepoort van de Schotschommeling met het alarmerende materiaal en richtings wijzen |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Elektronische turnstile van de de Barrièrepoort van de Mechanismeschommeling met ESD Meetapparaat
| Productnaam: | Elektronische de Barrièreturnstile van de Mechanismeschommeling met streepjescodesysteem en ESD Meet |
|---|---|
| Motor: | DC24V |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Lange de Barrièrepoort van de levensduurschommeling, de Poortsystemen van de afstandsbedieningsnelheid met het wijzende op systeem van IRL
| Productnaam: | Lange de barrièrepoort van de levensduurschommeling met het wijzende op systeem van IRL in afstandsb |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De elektro mechanische Tegenpoort van de Schommelingsbarrière voor toerisme en GYMNASTIEK
| Productnaam: | De elektro mechanische Tegenpoort van de Schommelingsbarrière voor toerisme en GYMNASTIEK |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Werkomgeving: | Werkomgeving: binnen/openlucht (met een tent over) -10℃~70℃ |
De dubbele poort van de de Schommelingsbarrière van de motorafstandsbediening met vingerafdruk en RFID-lezer
| Productnaam: | De dubbele poort van de de Schommelingsbarrière van de motorafstandsbediening met vingerafdruk en RF |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Veelvoud Gelezen Volledige Automatische Poort 304 van de Schommelingsbarrière Roestvrij staal 304
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière/Schommelingsturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatische Voet Glijdende Turnstile IP54 van de Snelheidspoort voor Toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | Glijdende Turnstile van de Snelheidspoort |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
De intelligente Biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid allen in Poorten van Één Systeem de Gemakkelijke Installatie
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Al elektrische mechanische Poort van de Schommelingsbarrière, turnstile van de Woonplaats half hoogte toegangsbeheer
| Productnaam: | De alle-elektrische mechanische poort van de schommelingsbarrière in Woonplaatstoegangsbeheer |
|---|---|
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 1 tweede |

