Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
Turnstile van de veiligheidssnelheid de Erkenning van het Poortgezicht/RFID-veiligheidsToegangsbeheer
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Openlucht Waterdicht 304SS Voet de Controlesysteem van taille Hoog Poorten
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Veiligheid van het Toegangsbeheerpoorten van de gezichtserkenning de Voetvoor Metroluchthaven
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Automatische van de het gezichtserkenning van het Toegangsbeheersysteem turnstile van de de temperatuurindicator
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Toegangsbeheer 2.2m van het de Poortmechanisme van de Schommelingsbarrière Halve de Hoogteturnstile
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Van de de Vingerafdrukschommeling van de glasdeur van de de Barrièrepoort van de de Hoogteklep Volledige Turnstile Wing Barrier
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Turnstile van de antiverbrijzelings de Optische Gezichtserkenning Poort van de Schommelingsbarrière voor Toilet
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Bi-Turnstile van de Richtingshoge snelheid Brushless Motor van Veiligheidspoorten 24V gelijkstroom voor Gyms
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1300*B200*H1000mm |
De antibotsingsbarrière van Ingangspedestrial voor het Toegangsbeheersysteem van Gyms
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
60cm Poort van de de Klepbarrière van de Steegrs232 de Gezichtserkenning
| Voeding: | AC100V-240V |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm of op maat gemaakt |

