Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
Automatische snelheidspoort voor voetgangers met dubbele schommeling
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
de 2D het systeempoort van het streepjescodekaartje, rfid kaarten jat turnstile, turnstile van het schommelingstoegangsbeheer voor marien park
| Type: | Turnstile Barcode Reader |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Maat: | 1400 * 200 * 1000 mm |
de Barrièrepoort van de kleuterschoolschommeling 600 - 900mm regelbare de richting van bi van de Passagebreedte
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
Standaard Zilveren van de de Poortetikettering van de Schommelingsbarrière Systeem 600mm Wapenlengte
| Frequentie: | 50Hz of 60Hz |
|---|---|
| Vochtigheid: | 0-95% |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
Draagbare Swing Barrier Gate Gezichtsherkenning QR Code RFID Toegangscontrolesysteem
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W120*H1000mm |
Van de de Schommelingsbarrière van de gymnastiek de Verticale 180cm Breedte Poort van de de Poort Dubbele Beweging
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De gehandicapten slingeren Barrièrepoort 304 Roestvrij staal voor Luchthavenmetro
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Gym Nooduitgang Draaibare slagboom met vingerafdrukherkenning
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
SS304 van de de Afstandsbediening0.2s Schommeling van de kaartautomaat de Barrièrepoort
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1400 * 120 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Supermarkt Eenrichtingsverkeer Handmatige schommeling Voetganger Draaipoort 90cm Lang kanaal
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), binnen en buiten met schuur |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |

